Home » Objawy raka

Objawy raka

Rozwijająca się choroba nowotworowa często daje o sobie znać poprzez występowanie pewnych objawów, które możemy podzielić na :

  • bardzo wyraźne i budzące  niepokój do których zalicza się: plucie krwią, pojawienie się guzka, zmiana koloru i wielkości znamion
  • mniej wyraźne i często przez to lekceważone do których zalicza się: stany gorączkowe utrzymujące się przez dłuższy czas bez wyraźnej przyczyny, utrata wagi,  chrypka, przedłużający się kaszel,  itp.

W trosce o  Twoje zdrowie przygotowaliśmy test on-line, który zawiera większość wyraźnych i tych mniej wyraźnych objawów wielu nowotworów.

Nasz test jest BEZPŁATNY, anonimowy i nie zajmuje wiele czasu.

Rozpocznij TEST

 

Rozwiązanie naszego testu pozwoli Ci zwrócić uwagę na niepokojące sygnały, które być może wysyła Twój organizm, a które wymagają konsultacji lekarskiej. Z drugiej jednak strony występujące objawy nie muszą wskazywać na rozwój choroby nowotworowej a jedynie na pewne niedyspozycje organizmu. W trosce o własne zdrowie i o efektywność ewentualnego przyszłego leczenia (jeśli będzie takie potrzebne), wszelkie niejasności powinny być skonsultowane z lekarzem, tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Rozwiązanie naszego testu nie jest oczywiście jednoznaczne z poradą lekarska i nie powinno być traktowane jako docelowa diagnostyka choroby.

Comments are closed.